Sklep bardzo dobrze wyposażony – bardzo duży wybór doniczek, ziemi, znajdziemy również rośliny ogrodowe i nasiona, niezbędny sprzęt do wszelkich czynności ogrodniczych.

Monikaregularny klient

Rewelacyjna jakość sadzonek. Duży wybór roślin jak i akcesoriów ogrodniczych. Właściciele są bardzo profesjonalni i są w stanie pomóc każdemu kto nie do końca wie jaką roślinę chce kupić.

Janekregularny klient

Miła obsługa, chętnie doradza. Ceny dość konkurencyjne, asortyment szeroki. Asortyment obejmuje również towar dostępny sezonowo. Czysta przyjemność zakupów.

Mirosławregularny klient

Szybka i sprawna obsługa. Maszyna załadowana od ręki i do tego dokumenty przyniesione przez pracownika do samochodu. Polecam jak najbardziej w 100% firmę AGRO-POL z Radzanowa.

Michałregularny klient

Najlepiej zaopatrzony sklep rolniczo-ogrodniczy w Radzanowie. Sklep z szerokim asortymentem dla rolników i działkowców. Duży wybór i niskie ceny. Najlepsza jakość. Wszystko w jak najlepszym porządku i obsługa ok!

Wiesławlokalny rolnik

Dobrze zorganizowana firma,przyjemne wrażenie,miła obsługa. Czy niedziela czy święta można liczyć, że pomogą w tym trudnym dla wszystkich rolników okresie. Co raz mniej jest takich firm na rynku.

Danielregularny klient